Збиття безпілотника над Чорним морем: в рф заявили, що “не хочуть конфронтації з США”

збиття безпілотника

Російський посол у США Анатолій Антонов після інциденту із збиттям американського дрона MQ-9 Reaper сказав, що Москва не хоче конфронтації зі Сполученими Штатами.

Про це повідомляє CNN.

Втім, за його словами, “американським літакам немає чого робити поблизу російського кордону”

Антонов під час спілкування з журналістами запитав, яка б була реакція Америки, якби такий безпілотник “раптово з’явився поряд з Нью-Йорком або Сан-Франциско”.

“Ви можете собі уявити реакцію преси США, Пентагону на цей безпілотник? Що це був за безпілотник? Подумайте про це, перш ніж викликати мене до держдепу. Бойове навантаження 1700 кг”, – сказав він.

Він також додав, що помічниця держсекретаря Карен Донфрід передала занепокоєність США відносно інциденту. Також сторони “обмінявся нашими зауваженнями з цього приводу, оскільки у нас є деякі розбіжності”.

“Я вважаю, що краще, щоб ми обговорювали в держдепартаменті напрямки співпраці та спільних дій, але, на жаль, останнім часом моє спілкування з держдепартаментом зводилося лише до їхнього протесту щодо дій рф. росія не зацікавлена у конфронтації. російська сторона зацікавлена у прагматичних відносинах із США на користь як російського, так і американського народів”, – додав російський посол.

Нагадаємо, журналісти проілюстрували графіку, як російський винищувач міг збити американський БПЛА MQ-9 Reaper.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, турецьку провінцію Шанлиурфа затопило після дощів.

Головне