Знищуємо окупантів сотнями, але вони швидко підтягують резерви, - ОСУВ "Хортиця"

Знищуємо окупантів сотнями, але вони швидко підтягують резерви, - ОСУВ

Попри шалені втрати в особовому складі підрозділів армії рф на Лимано-Куп'янському напрямку вороже угруповання тут залишається сталим. Противник оперативно перекидає на вказаний напрямок резерви, пояснив начальник прессслужби ОСУВ "Хортиця" Ілля Євлаш.

"Вороже угруповання залишається сталим. Ми знищуємо щодня сотні окупантів, десятки одиниць озброєння та техніки, але вони підтягують резерви на заміну раніше втраченим. Тому, в принципі, якщо подивитися за місяць, то втрати не суттєві. Коли у них на напрямку зберігається понад 500 танків, то зменшення на 10 одиниць при тому, що кожного дня завдаються шалені втрати, воно вже суттєвої ролі не має", - розповів він.

Євлаш додав, що росіяни підтягують техніку з резервів та складів зберігання. Ворог продовжує посилювати штурмові групи. Зараз, за його словами, у росіян з'явилась нова "фішка" - вони використовують баггі для боліт та швидкої доставки свого особового складу.

"Ми їх звичайно виявляємо і криємо, але нам треба більше боєприпасів і озброєння. Така кількість ворога вже давно на цьому напрямку, наші оборонці вже неодноразово показували, що вони вміють зупиняти ворога, бити ворога і його проганяти", - наголосив він. 

Нагадаємо, про чисельність угруповання на лінії Лиман-Куп'янськ в ОСУВ "Хортиця" говорили ще восени. З того часу на цьому напрямку стабільно перебуває близько 110 000 осіб живої сили противника. На цій ділянці фронту росіяни сконцентрували 533 танки, 650 ББМ, 430 артсистем та 160 РСЗВ. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, Бахмутський напрямок залишається одним з найдинамічніших у смузі відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця". Ворог продовжує потужно тиснути на села Іванівське та Богданівка, бої відбуваються вже в межах населених пунктів.

 
 

Головне