У Генштабі показали начиння російської ракети Х-101: рф використовує іноземні комплектуючі

У Генштабі показали начиння російської ракети Х-101: рф використовує іноземні комплектуючі

У російських ракетах нині майже немає чипів російського виробництва. Зокрема, мікросхем рф не було виявлено у ракеті X-101, яку затрофеїли українській бійці.

В ефірі "Ми-Україна" представник центру досліджень трофейного і перспективного озброєння та військової техніки Генерального штабу ЗСУ Андрій Рудик продемонстрував компонент з електронно-обчислювальної машини, що входить до складу стратегічної крилатої ракети X-101.

"Ми можемо побачити, що це лише одна із невеличких складових… Для чого потрібен цей компонент - він здійснює електронні обрахунки, обчислює їх і безпосередньо передає дані на бортовий комп'ютер для звіряння наприклад з координатами, які задані в ракету і таке інше", - розповів представник Генштабу.

Також він додав, що не лише у російських ракетах, а і в безпілотниках є іноземні комплектуючі.

"Оці всі чипи, якщо уважно подивитися, вони не російського походження, вони закордонного походження. Російських чипів тут немає. Вони намагаються замінити їх певним чином, щось там з'ясувати для себе, налагодити певні канали постачання. Але загалом, якщо ми говоримо про базову комплектацію даної ракети, про X-101 я говорю, то чипи тут більше саме закордонного походження", - зазначив Рудик.

Як повідомляли "Ми-Україна", ракетний удар, який військо агресора здійснило вранці 8 грудня, є тільки початком, вважає голова Ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко.

Головне