Повх розповів про проблеми росіян з логістикою на Харківському напрямку

Повх розповів про проблеми росіян з логістикою на Харківському напрямку

Російські окупанти мають проблеми з логістикою на Харківському напрямку. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Північного напрямку Юрій Повх.

За його словами, окупанти втрачають багато техніки, яку використовують для наступу.

"За останню добу ворог втратив на нашому напрямку один танк, близько 20 автомобілів, три одиниці спеціальної техніки та було уражено дев’ять укриттів типу бліндаж, які перебували в зоні дії ворога", - зазначив Повх.

Водночас він додав, що через вогонь української артилерії російські загарбники не можуть забезпечити постачання боєкомплектів та провізії.

"Командири на місцях констатують, що у росіян проблеми з логістикою на лінії бойового зіткнення. Вони через вогонь української артилерії не можуть організувати централізовані масові поставки, тому до кінцевого користувача, російського солдата, БК і провізія, і інші види забезпечення, постачаються на багі або квадроциклах, дуже швидкісних цілях, які звичайно відразу стають ціллю номер один для наших операторів FPV-дронів", - наголосив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Північного напрямку.

Як повідомляли "Ми-Україна", угруповання росіян на Харківщині нині сягає 200 тисяч військових, заявив командир батальйону ударних БПЛА "Ахіллес" 92 ОШБр Юрій Федоренко.

Головне