Никифоров: Україна обговорить з Чехією можливість передачі снарядів

Никифоров: Україна обговорить з Чехією можливість передачі снарядів

Президент України Володимир Зеленський найближчим часом проведе зустріч з президентом Чехії Петром Павелом на полях Мюнхенської безпекової конференції. Про це повідомив прессекретар глави української держави Сергій Никифоров в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

Він зазначив, що на зустрічі обговорюватиметься можливість постачання Україні тих снарядів, про які раніше заявила Чехія.

"Великий дефіцит зараз відчуває Україна щодо артилерійських снарядів. Ця тема буде однією з найголовніших. Якщо отримаємо відповіді - ми обов'язково з вами поділимось", - заявив прессекретар президента України. 

Нагадаємо, президент Чехії Петр Павел заявив, що його країна знайшла 800 000 снарядів для Сил оборони України. Однак він наголосив, що для передачі їх Україні потрібне додаткове фінансування. Через це Чехія звернеться до партнерів, зокрема США та Німеччини.

Як повідомляли "Ми-Україна", єврокомісар із питань фінансів Йоганнес Ган вважає, що з 2025 року Європейський Союз зможе виготовляти до двох мільйонів артилерійських снарядів для України щороку.

Головне