Наліт дронів на Прикарпаття: Євлаш пояснив, чим область зацікавила росіян

Наліт дронів на Прикарпаття: Євлаш пояснив, чим область зацікавила росіян

Одним з ключових напрямків нічної дронової атаки армії рф стала Івано-Франківська область. Що могло зацікавити російських загарбників на Прикарпатті в ефірі "Ми-Україна" розповів речник командування Повітряних сил ЗС України Ілля Євлаш.

"Ворог вбачає доцільність в своїх атаках, напевне вважає, що там знаходяться якісь цілі, які достойні їхньої уваги, куди він відправляє свої безпілотні літальні апарати в тому числі. Як бачимо, у ворога немає абсолютно ніяких "стопів", він атакує цивільну інфраструктуру - це ми бачили вчора по обстрілу Чернігова, зараз вже вдається до обстрілу Івано-Франківська. Напередодні вони також намагалися атакувати Стрий, наші об'єкти критичної інфраструктури", - зазначив Євлаш.

Цієї ночі в цілому російські "шахеди" перебували у повітряному просторі України упродовж шести годин, перелітали з області в область аж поки не знайшли свій кінець.

"Все це контролюється, вживаються всі необхідні засоби для перехоплення дронів ще на підходах, але "шахеди" достатньо маневрені, навіть попри те, що швидкість їх незначна. Вони використовують складні ділянки і місцевість, намагаються інколи навіть затримуватися на деяких місцях, як цієї ночі на межі Дніпропетровської та Полтавської області дрон на декілька годин завис над водоймою просто кружляючи .Досить складно дістатися до таки ділянок, але зрештою все ж Сили оборони змогли його знищити", - зауважив речник ПС ЗСУ.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російське окупаційне військо у ніч з 17 на 18 квітня запустило по українських містах та селах 13 ударних безпілотників типу Shahed.

Головне