Експерт: Ракети з КНДР неякісні, вони часто не влучають у ціль або вибухають у повітрі

Експерт: Ракети з КНДР неякісні, вони часто не влучають у ціль або вибухають у повітрі

Ракети північнокорейського виробництва, які використовує росія для ударів по Україні, неякісні. Про це заявив військовий експерт Антон Міхненко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

За його словами, ракети КНДР часто не влучають у ціль або взагалі вибухають у повітрі.

"Ми бачимо якість цих ракет. За оцінками генеральної прокуратури України, точність влучання цих ракет достатньо відносна. Є свідчення про те, що тільки дві ракети потрапили у відповідну ціль - вони влучили, куди були спрямовані. Інші ракети потрапили незрозуміло куди. А інколи навіть вибухнули в повітряному просторі. Тобто це вказує на якість цих ракет, які виготовляє Північнокорейська республіка", - заявив експерт.

Водночас він додав - використання росією ракет КНДР свідчить про те, що російській федерації не вистачає власних балістичних ракет.

Також він пояснив, що росіяни використовують ракети північнокорейського виробництва лише під час комплексних ударів, щоб приховати їхнє походження. 

Як повідомляли "Ми-Україна", генеральний прокурор України Андрій Костін заявив, що російські окупанти вже випустили по Україні щонайменше 24 балістичні ракети північнокорейського виробництва.

Головне