Авіаексперт: Немає більшої складності підготовки, ніж підготовка пілота винищувача

Авіаексперт: Немає більшої складності підготовки, ніж підготовка пілота винищувача

Немає більшої складності підготовки, ніж підготовка пілота винищувача. Таку думку висловив авіаексперт Валерій Романенко в ефірі "Ми-Україна".

Він наголосив, що йдеться не про складність самого процесу, а про його дороговизну.

"Скажімо так - більшої складності підготовки, ніж пілота винищувача, я не бачу. Там специфічні екіпажі. Там два пілота на борту цього літака і ще два оператора…

Один виліт на повну дальність цього літака - це 55 тисяч літрів керосину. Льотчик на другий клас має налітати кілька сотень годин - можна порахувати, яка вартість підготовки. Тут не так про "золотий фонд" по їхній кваліфікації, як по вартості підготовки", - пояснив авіаексперт.

Нагадаємо, вранці 19 квітня українські захисники ліквідували російський бомбардувальник Ту-22М3 - він впав у Ставропольському краї рф. Росіяни підтвердили втрату одного зі стратегічних бомбардувальників, однак заявили, що літак впав нібито у зв'язку з "технічною несправністю". За даними росЗМІ, двоє з чотирьох осіб на борту загинули, один з загиблих - це командир екіпажу.

Як повідомляли "Ми-Україна", представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що росія наразі не має можливостей виробляти нові літаки Ту-22.

Головне