Експерт про падіння гелікоптерів і винищувачів рф у Брянській області: Російська ППО не могла збити свої цілі

Військовий експерт Павло Нарожний вважає, що російська ППО не могла збити свої літаки та гелікоптери, які сьогодні впали у Брянській області. Таку думку він висловив в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”.

“Версія малореальна, навіть з огляду на можливий бардак, який там може бути. Вони по своїх цілях не стріляли б. Ну, звісно, це виглядає дуже смішно, читати в інтернеті повідомленні, що самі збили. Але це малоймовірно. Чому так? Тому що, ну, по-перше, системи розпізнавання “свій-чужий” на літаках стоять. По-друге, вони “трекають” всі літаки, коли вони з аеродромів підіймаються. Тому цю версію відкидаємо відразу як малореальну. Версія, яку будуть розкручувати росіяни – це про “українську ДРГ”. Але “українська ДРГ” це малореально. Чому? Я повірив би, якщо б мова йшла про удар з міномета, постріл з РПГ. Але коли мова йде, що треба тягти за собою ПЗРК, а ПЗРК це такий об’єкт довжиною там приблизно півтора-два метра. Ну його неможливо десь приховати, це потрібно везти якусь вантажівку і таку групу її б помітили моментально. Тому залишається версія виключно одна – це робота якоїсь надсучасної системи ППО… IRIS-T або Patriot”, – зазначив Нарожний.

При цьому він додав, що така система повинна знаходитися поблизу держкордону, щоб мати змогу діставати по повітряних цілей у рф.

“Ця система повинна стояти в 20 кілометрах від держкордону”, – зазначив експерт.

Як повідомляли “Ми-Україна”, росіяни заявляють, що у Брянській області 13 травня впало два вертольоти та один Су-34. Також повідомляють про ймовірне знищення ще одного російського літака Су-25.

Головне