Два десятки Marder будуть готові до відправлення в Україну до кінця березня

20 Marder Україна отримає до кінця березня, - Rheinmetall

Німецька оборонна група Rheinmetall анонсувала передачу Україні 20 одиниць бойових машин піхоти Marder до кінця березня. 

Про це заявив гендиректор німецької компанії Армін Паппергер, пише CNN.

Окрім Rheinmetall, ще стільки ж БМП Marder нам дасть Бундесвер, однак коли це станеться поки що невідомо. 

У відповідь на прохання міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса, збільшити виробництво боєприпасів, Паппергер сказав, що його компанія “подвоїла потужності, а в деяких секторах навіть потроїла”.

“У виробництві зброї склад заповнений, ми тут працюємо на повну потужність і ще можемо збільшити потужності за одну зміну, якби були укладені контракти”, – сказав він.

Він також зазначив, що перша партія вироблених у Німеччині боєприпасів для зенітних самохідних установок Gepard, буде доставлена Україні до липня.

Напередодні очільник німецького оборонного відомства відвідав українських військових, які освоюють танки Leopard і БМП Marder у німецькому Мюнстері.

Нагадаємо, раніше цього місяця Пісторіус заявив, що питання щодо передачі українській стороні винищувачів на порядку денному наразі не стоїть. Про літаки для України можна буде вести перемовини за три-чотири місяці. За його словами, головна задача на сьогодні – закрити небо над Україною. Для цього країну необхідно забезпечити потужною та дієвою системою ППО, а також достатньою кількістю боєприпасів. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, 45-й президент США Дональд Трамп заявив, що в разі обрання президентом зможе врегулювати російсько-український конфлікт за одну добу. Він зазначив, що якби його знову обрали – він насамперед зателефонував би президентам росії та України.

Головне