Використовують останню вундерваффе: чому світ більше не боїться Росії

Використовують останню вундерваффе: чому світ більше не боїться Росії

Мєдвєдєв - то страшна російська зброя.

Путін часто лякає захід якимось новим вундерваффє, яке не буде мати аналогів і знесе чи то Вашингтон чи пів світу одразу. І на виході відразу якийсь провал. То не літає, то не вибухає…
Але є одна секретна страшна зброя, яка у Путіна таки є. Це є Дмитро Мєдвєдєв. Так так. Той самий карліковий алкоголік.

Точніше, він є уособленням російської зброї Судного Дня. Божевільний російський чиновник, який у п’яному угарі чи то з бодуна може натиснути червону кнопку. І постійно всім про це нагадує. Дивіться. Я такий божевільний, що я зможу.

І кожного разу коли Захід може збільшити підтримку, але умовний Шольц чи Макрон хитаються, вони випускають цього Кракена, який починає розмахувати ядерною зброєю. Знаючи, що якщо західні лідери будуть бачити хоча б 1 відсоток ймовірності ядерної війни, вони не будуть ризикувати.

От і зараз. Напередодні Рамштайна. Де Україна отримає чергову порцію допомоги і може отримати дуже потужне озброєння, рішення про яке ще не прийнято, вони знов випустили Мєдвєдєва. Який знову наголосив, що якщо Росія буде програвати, то "увесь світ в труху".

Чи працює це? Подивимось. Страхи на Заході є. Це точно до цього стримувало підтримку. І точно Шольц хитається. І скільки б з презирством не говорили про Давос і не тільки кремлівські старці, вони слухають кожне слово. І чують усе. В тому числі чудові жарти Бориса Джонсона. В тому числі вимоги республіканців, які відкинувши Трампа на узбіччя вже тиснуть на Байдена не з приводу "нащо витрачати кошти на Україну", а якраз "чому так мало допомоги Україні". І ревнують. Згадуючи інші дні у Давосі, коли вони були на провідних ролях. Але вони і аналізують. І коли бачать ризики, то намагаються з ними боротися. Дипломатія вже не працює. Про м‘яку силу вони не чули. І випускають Кракена-Мєдвєдєва.

А це означає, що вони бояться. Ризикуючи навіть роздратувати Китай, знову і знову нагадують про ядерну зброю і про неможливість програти. Вони бояться німецьких танків в степах України. Американських ракет.

Чи спрацює це? Чи вирішить Шольц, що треба чуть прикрутити вогник і варити Росію на більш слабкому вогні? Подивимось. Скоро побачимо.

Добра новина, що тиск суспільства все рівно працює і Україна отримає ці танки рано чи пізно. Але час важливий. І тому будемо сподіватись, що Кракен-Мєдвєдєв кожного разу буде лякати Захід все менше і менше…

Росія вже не може лякати світ газовою зброєю. Газ вже впав до 600 доларів, насміявшись над пророцтвами про 5000. Росія не може лякати своєю армією, над якою публічно сміються відставні Натівські генерали. І Росія продовжує використовувати свою останню вундерваффе. Дмитра "карліковий алкоголік" Мєдвєдєва. І рано чи пізно він також має перестати лякати.

Сергій Фурса, інвестиційний банкір

Головне