Мар’їнки більше не існує: Братчук показав наслідки приходу “русского міра”

Мар’їнки більше не існує: Братчук показав наслідки приходу “русского міра”

Адміністративний центр Мар’їнської громади на Донеччині - місто Мар’їнка - зруйноване вщент. Від міста, в якому до російського повномасштабного вторгнення проживало близько 9,5 тисяч людей, залишилися лише спогади та спалені будівлі.  

“Мар’їнки більше не існує! Принаймні в тому вигляді, в якому містечко існувало до приходу "руцква міра". Окупанти не залишили від міста нічого живого”, - зазначив речник Одеської військової адміністарції Сергій Братчук. 

Як виглядає Мар'їнка на Донеччині після навали російського війська 

Бої за Мар’їнку почалися ще у 2014 році, на нетривалий період часу місто перейшло під контроль рф. У серпні ЗСУ відбили населений пункт, однак з того дня і до сьогодні місто та його околиці знаходиться під обстрілами російської армії. Ворог, для того, щоб відтіснити українських захисників з території, застосовував тактику «випаленої землі».  

Як писав “Ми-Україна”, за минулу бойову добу ліквідували ще 790 російських окупантів, 12 танків, 21 бойову броньовану машину та 1 засіб ППО. В цілому ворог в Україні втратив вже більш як 116 тис. військових.

Головне