Амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко в “Охматдиті” зіграв у футбол з першою протезованою в Україні дівчинкою

Відомий у всьому світі український футболіст Андрій Шевченко, який є амбасадором платформи UNITED24, прибув у Київ та завітав до дитячої лікарні “Охматдит”. Про це повідомили у прес-службі UNITED24.

У “Охматдиті” Шевченко зустрівся з маленькими пацієнтами і навіть пограв у футбол з 6-річною дівчинкою Мариною.

Ця дівчинка – перша дитина з ампутацією через травмування внаслідок російського обстрілу, яку протезували в Україні. 

“Дякуємо нашому надзвичайному амбасадору за велике добре серце! За кожну дитячу усмішку”, – наголосили у UNITED24.

Амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко відвідав дітей  в лікарні "Охматдит"
Амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко відвідав дітей  в лікарні “Охматдит”

Шестирічну Марину протезували в середині березні. Дівчинка втратила ногу під час обстрілу її будинку на Херсонщині у травні 2022 року. Тоді дитина отримала тяжкі травми ніг. Щоб врятувати життя дівчинки лікарі у Кривому Розі ампутували ніжку вище коліна. Після цього дівчинку направили в “Охматдит”. Тут вона знаходиться близько 10 місяців. Від початку відновлення Марина майже постійно лежала та зрідка сідала на ліжко. Із першого дня в лікарні з Мариною та її рідними працює психолог.

Зараз дівчинка вже почуває себе краще. Вона не лише ходить, але і змогла зіграти з Андрієм Шевченко.

Як повідомляли “Ми-Україна”, відомий у всьому світі телеведучий, автор кількох світових рекордів Беар Гріллз долучився до команди UNITED24. Він став амбасадором платформи і буде працювати за напрямком “Відбудова України”. 

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…