Зведення танкового заводу в Україні: Rheinmetall представив уряду ФРН концепцію

Один з найбільших виробників військової техніки та озброєння в ФРН – концерн Rheinmetall – вже розробив концепцію свого танкового заводу в Україні. Його передали на вивчення німецького уряду. 

Про це розповів очільник компанії Армін Паппергер в інтерв’ю Neue Zürcher Zeitung.

“Ми повинні дати Україні можливість захищатися. Такий завод не можна звести за один день. Отже, планування треба почати зараз. Ми розробили концепцію і представили її уряду Німеччини”, – розповів очільник Rheinmetall.

Окрім “зеленого світла” від уряду концерну необхідно також отримати схвалення з боку України та інвестиції. Паппергер пояснив, що його компанія власні кошти у зведення такого об’єкта інвестувати не буде, гроші на це має дати або українська сторона, або будь-яка третя країна. Власне Rheinmetall буде нові потужності орендувати, які  у випадку з заводом  Угорщині. 

Коли танковий завод Rheinmetall в Україні почне будуватися, за словами директора компанії, вирішуватиме саме українська сторона. 

Нагадаємо, ідея про танковий завод Rheinmetall в Україні була озвучена концерном на початку березня. Тоді керівник компанії зазначив, що його орієнтована вартість становитиме 200 мільйонів євро. За планом, потужності підприємства дозволять щорічно виробляти близько 400 основних бойових танків типу Panther.Щодо безпеки нового заводу, то керівник Rheinmetall переконаний, що його легко можна захистити від російських ракет.

Як повідомлялось, наприкінці лютого німецький концерн Rheinmetall розпочав постачання в Україну автоматичних комплексів розвідки з використанням безпілотників SurveilSPIRE.

Як писав “Ми-Україна” раніше, очільник Пентагону напередодні під час зустрічі у форматі “Рамштайн” заявив, що дев’ять країн планують передати Україні понад 150 танків Leopard.

Головне