ЗМІ: МВФ погодив рекордний кредит для України у $15,6 млрд

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду погодила чотирирічний пакет фінансування для України на 15,6 мільярдів доларів. Ці кошти дозволять задовольнити нагальні фінансові потреби Україні, які виникли через війну з рф. Про це пише Reuters із посиланням на проінформоване джерело.

“Цей кредит є найбільшим для України з моменту повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року і першим великим пакетом, схваленим МВФ для країни, яка бере участь в активному конфлікті”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, це рішення формалізує угоду на рівні персоналу МВФ, якої вдалося досягнути з Україною 21 березня.

Очікується, що після того, як МВФ дасть Україні ці кошти, міжнародні донори та партнери, зокрема Світовий банк, розблокують масштабне фінансування нашої країни.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Україна і МВФ узгодили перегляд “Програми моніторингу”, реалізація якої дозволить почати обговорення повноцінної кредитної програми з Фондом

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.