З російського ринку йде виробник пива “Баварія”, – консул України в Нідерландах

Голландська пивоварна компанія Royal Swinkels Family Brewers заявила, що від 1 травня 2023 року офіційно згортає місцеве виробництво пива Bavaria в росії. Про це повідомив почесний консул України у Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дірвен.

“Мені щойно подзвонив генеральний директор Пір Свінкельс. Він хотів сказати мені особисто, що з 1 травня виробництво Bavaria зупиняється в росії. Bavaria хоче повністю вийти з рф. Дякую за цей правильний крок! Слава Україні!”, – написав він у Twitter.

До цього Дірвен неодноразово критикував Royal Swinkels Family Brewers за те, що вона, продовжуючи роботу у рф, фінансує війну росії проти України.

“Це моральний обов’язок для компаній покинути росію”, – наголошував він.

Як пише OmroepBrabant, після російського вторгнення Swinkels припинила постачання Bavaria на територію агресора.

“Але в односторонньому порядку зупинити виробництво виявилося неможливим”, — говорив Свінкельс.

Він пояснював, що торік компанія вже розривала ліцензійний договір з Московською пивоварною компанією (МПК), яка виробляє пиво Bavaria для російського ринку. Але через юридичні аспекти контракту швидко це зробити не вдалося, за що на Swinkels обрушився шквал критики.

Як писав “Ми-Україна” раніше, російські окупанти вивели на бойове чергування у Чорне море три ракетоносії. Загальний залп може становити до 16 “Калібрів”.

У Середземному морі росія тримає до восьми кораблів, з них чотири –  ракетоносії, загальний залп – 36 ракет. В Азовському морі зафіксували один ворожий корабель.

Головне