У CBS показали графіку, як винищувач рф міг збити американський дрон

як винищувач рф міг збити американський дрон

Журналісти проілюстрували графіку, як російський винищувач міг збити американський БПЛА MQ-9 Reaper.

Відеореконструкцію показав телеканал CBS.

У США заявили, що їм довелося збити дрон, щоб він не потрапив до рук Росії.

Техніка перехоплення під назвою “скунс”.

Нагадаємо, російський винищувач збив над Чорним морем американський безпілотник MQ-9
Інцидент трапився вранці 14 березня. Російський літак тривалий час маневрував перед американським безпілотником, поки той виконував звичайну операцію в міжнародному повітряному просторі.

“Наш безпілотник MQ-9 виконував звичайну операцію в міжнародному повітряному просторі, коли його перехопив і вразив російський літак, що призвело до катастрофи та повної втрати MQ-9”, – повідомив командувач ВПС США генерал Джеймс Б. Хекер.

Поблизу безпілотника знаходилися два російських літака Су-27. Вони кілька разів скидали паливо і пролітали перед MQ-9. В якийсь момент один з літаків зачепив безпілотник.

У США такі дії росіян назвали небезпечними та непрофесійними.

“Цей інцидент демонструє відсутність компетентності. Він небезпечний і непрофесійний, та ледь не спричинив катастрофу”, – наголосив Хекер.

Також у США зазначили, що “агресивні дії російських екіпажів є небезпечними і можуть призвести до прорахунків та ненавмисної ескалації”.

У Держдеп США викликали посла рф через інцидент із безпілотником.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, російське окупаційне військо станом на ранок, 15 березня, втратило ще 980 своїх військовослужбовців. Загалом втрати ворога у війні проти України становлять приблизно 161 520 осіб.

Головне