Як не землетрус, то повінь: турецьку провінцію Шанлиурфа затопило після дощів

Провінція Шанлиурфа, що на південному-сході Туреччини, переживає сильну повінь. Її спричинили потужні зливи, пише місцеве видання Turkey Posts English.

Губернатор провінції Садіх Айхан наголосив, що в регіоні випала рекордна за останні роки кількість опадів. У зв’язку з цим в Шанлиурфі скасували навчальний процес, частині співробітників держустанов дали вихідний. 

В провінції затопило вулиці, проспекти, приватні будинки та лікарню.

“Служба інтенсивної терапії нашого науково-дослідного госпіталю постраждала від сильного дощу, і наших пацієнтів, які проходили там лікування було переведено до інших лікарень. У зв’язку з цим були вжиті всі необхідні запобіжні заходи”, – розповів губернатор. 

Місцеве управління охорони здоров’я повідомило, що люди під час транспортування не постраждали. 

Нагадаємо, 6 лютого Туреччина пережила найбільше стихійне лихо у XXI столітті. Країну сколихнули потужні землетруси, які перетворили на руїни цілі міста на південному сході країни. Трусило також і провінцію Шанлиурфа, в регіоні відбувались суттєві руйнування. 

Загалом землетруси в країні призвели до руйнування понад 36 тис. будівель та загибелі 48 448 осіб. Серед загиблих в Туреччині 6660 іноземних громадян, більшість з них – із Сирії. Досі не ідентифікованим залишаються 1615 тіл.  

Як писав “Ми-Україна” раніше, телеканал CBS проілюстрував графіку, як російський винищувач міг збити американський БПЛА MQ-9 Reaper. У США заявили, що їм довелося збити дрон, щоб він не потрапив до рук рф.

Техніка перехоплення, яку застосували російські пілоти, відома під назвою “скунс”.

Головне