В окупованому Сімферополі відмовились від масових заходів до Дня міста

Цьогоріч тимчасово окупований Сімферополь відзначатиме День міста 4 червня скромно: без масових заходів та салютів. Таке рішення квазі-влада пояснила “ситуацією, яка складається навколо СВО війни”.

“З урахуванням сьогоднішньої ситуації прийнято рішення не проводити масові масштабні заходи, але жителів та гостей міста ми без свята не залишимо”, – сказав так званий голова адміністрації Сімферополя Михайло Афанасьєв.

Він розповів, що в місті відбуватимуться різні майстер-класи, анімаційні програми для дітей, вікторини та спортивні змагання. Окупаційна влада також запропонувала містянам та гостям міста здати фізнормативи ГТО (“Готовий до праці та оборони”).

Цього року місто визначатиме свій 239-й “день народження”.

Нагадаємо, раніше у тимчасово окупованому Криму загарбники скасували останній дзвінок. Урочисті лінійки під час останнього дзвоника у школах проводилися лише для випускників 9-х та 11-х класів.

Як писав “Ми-Україна” раніше, на півдні росії – у Краснодарському краї – 31 травня рано-вранці горів черговий нафтопереробний завод. Цього разу вогонь охопив Афіпський НПЗ, місцева влада заявила про атаку безпілотника.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…