Увесь світ докладе зусиль: Росія розвалиться одразу на кілька складових

Володимир Мартиненко

Російська Федерація, коли прийде час її розпаду, перетворить одразу на кілька держав, і їхню кількість спрогнозувати наразі важко. У будь-якому випадку Росія в її нинішніх кордонах існувати не буде.

Таку надію висловив експерт з безпеки, доктор філософії у галузі права Володимир Мартиненко під час прямої трансляції телеканалу “Ми-Україна”.

“Я вірю в те, що Росія розвалиться на декілька складових. Можливо на 6, можливо на 20. Але в тих кордонах, які зараз є на території РФ, які вона охоплює як федерація – Росія вже існувати не зможе. Для цього все світове співтовариство докладе величезних зусиль”, – пояснив Мартиненко.

Він додав, що для світової спільноти натомість постане складне питання ядерної зброї. Після розпаду Росії вона може опинитися одночасно в декількох руках і посприяти створенню нових загроз.

Коментар Володимира Мартиненко для “Ми – Україна”

Головне

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…

Заради потреб України польський державний виробник боєприпасів Dezamet запланував у кілька разів збільшити виробничі потужності. Виробництво боєприпасів буде нарощено у межах оголошеного Євросоюзом плану щодо забезпечення української сторони. Про це…