Українцям розповіли, де цього літа вони зможуть відпочивати

В Україні спеціально до літнього сезону облаштували 340 безпечних місць відпочинку, 185 з яких мають пляжі. Про це розповів прес-офіцер Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”.

“ДСНС рекомендує місця масового відпочинку, які визначені чітко місцевими органами виконавчої влади і будуть обладнані і забезпечені відповідно до правил безпеки життя людей”, – зазначив Хорунжий.

При цьому він наголосив, що у низці областей у цьому році на пляжі доступ буде закритий.

“Є розпорядження у Запорізькій області, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях та у Києві, що у цьому році офіційно купальний сезон розпочинатись не буде. Також це стосується окремих районів, які були під окупацією і піддаються обстрілам і є загроза потрапити на вибухонебезпечні предмети”, – наголосив представник ДСНС.

Разом з тим він зазначив, що в Одеській області часто на берег виносить міни, які становлять небезпеку для людей. 

Крім того Хорунжий наголосив, що найближчими днями в Україні оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

“Я б не рекомендував людям зараз відвідувати ліси і особливо користуватися вогнем. За це передбачене адміністративне покарання до 4000 гривень”, – нагадав представник ДСНС.

Як повідомляли “Ми-Україна”, в Одесі готуються відкрити для відпочиваючих окремі пляжі. Втім одеситам не варто очікувати таких рішень від влади найближчими днями, заявив голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.