Ця війна показала цікавий феномен: Череватий розповів, що потрібно ЗСУ для наступу

Для наступу Збройних сил України потрібні декілька ключових факторів, серед яких якісна зброя та навченість і вмотивованість особового складу. Про це в ексклюзивному інтервʼю телеканалу “Ми-Україна” розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

“Це якісна нова зброя та обладнання, яке ми маємо отримати від партнерів. Тому що ця війна показала цікавий феномен. Багато аналітиків перед цією війною говорили, що артилерія не буде мати такого значення, як вона мала раніше. А от уже авіація, безпілотні різні системи… Це вже буде додатково. Ця війна показала, що при такій інтенсивності конфлікту артилерія – це ключовий фактор перемоги. Тому чим у тебе більш дальня, потужна і точна артилерія, ракетні системи, тим в тебе більше шансів зруйнувати оборону противника ще до того, як ти почнеш атакувальні дії. Тобто командні пункти накрити, накрити скупчення особового складу і техніки, накрити артилерією і ракетами війська та склади паливно-мастильні, артилерійські, логістику. Тим самим десь зламавши волю противника до активної оборони”, – наголосив Череватий.

Також він додав, що досить важливим елементом наступу є танки.

“Новітні модернізовані танки більш захищені, більш точні, з більш кращою системою наведення, розвідки. Це дуже потужний елемент наступальних дій. Це танки Challenger,  Leopard, Abrams”, – зазначив Череватий.

Крім того важливим елементом, за словами військового, є навченість та вмотивованість особового складу, яку українці мають. За словами Сергія Череватого, зараз багато військових проходять навчання з вивчення новітньої техніки та нової тактики ведення бойових дій.

Як повідомляли “Ми-Україна”, швидка кульмінація наступу окупантів поблизу міста Бахмут, спроба штурму Вугледара, а також наступ військ росії в Луганській області, який зупинився, можливо, створюють гарні умови для контрнаступальних операцій Збройних сил України, заявили в ISW.

Головне

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…

Заради потреб України польський державний виробник боєприпасів Dezamet запланував у кілька разів збільшити виробничі потужності. Виробництво боєприпасів буде нарощено у межах оголошеного Євросоюзом плану щодо забезпечення української сторони. Про це…