Зеленський зустрівся з президентом Бразилії 

Зеленський зустрівся з президентом Бразилії 

Президент Володимир Зеленський на полях 78-ї сесії Генасамблеї ООН у середу, 20 вересня, зустрівся із президентом Бразилії Луїзом Інасіо Лулою да Сілвою. Про це український глава повідомив в своєму Telegram-каналі.

"Важлива зустріч із президентом Бразилії Лулою да Сілвою. Відверта й конструктивна розмова. Доручили дипломатичним командам працювати над наступними кроками у двосторонніх відносинах і зусиллях із відновлення миру", - зазначив він.

Зеленський додав, що представник Бразилії продовжить роботу в зустрічах щодо формули миру.

Водночас Лула да Сілва написав у Twitter-акаунті що у нього з президентом України була "хороша розмова про важливість шляхів розбудови миру та постійного підтримання відкритого діалогу між країнами".

Зазначається, що попередні спроби організувати зустріч Зеленського і Лули да Сілви не мали успіху. У лідерів обох країн неспівпадають графіки.

Нагадаємо, що інституції Організації Об‘єднаних Націй мають бути епіцентром роботи над українською Формулою миру.

Як писав “Ми-Україна” раніше, президент Володимир Зеленський провів зустріч із спеціальним представником Президента США з відновлення України Пенні Пріцкер, під час якої обговорили підтримку найбільш перспективних галузей української економіки.

Головне