Зеленський в Італії зустрівся з премʼєром Індії Нарендрою Моді: що обговорювали

Зеленський в Італії зустрівся з премʼєром Індії Нарендрою Моді: що обговорювали

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з індійським прем'єром Нарендрою Моді під час свого робочого візиту до Італії, де він брав участь у саміті країн "Великої сімки". 

Під час переговорів лідери обговорили шляхи поглиблення двосторонньої співпраці та нарощування торговельних зв'язків між державами, приділивши особливу увагу функціонуванню Чорноморського експортного коридору. Сторони також розглянули перспективи обміну досвідом у сфері впровадження інноваційних технологій в аграрному секторі.

Крім того, Зеленський і Моді торкнулися питань підготовки Глобального саміту миру та формування порядку денного цього заходу. Український лідер висловив вдячність прем'єр-міністру Індії за направлення на Саміт представницької делегації високого рівня.

Як відомо, напередодні зустрічі з індійським колегою глава держави провів перемовини з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. У фокусі уваги були питання підтримки України, її державних інституцій та громадянського суспільства з боку МВФ. Зеленський наголосив на критичній важливості залучення іноземних інвестицій для відбудови нашої країни та відновлення бізнес-активності в ній.

Як писав "Ми-Україна раніше, 13 червня президент Володимир Зеленський та його американський колега Джо Байден офіційно підписали безпекову угоду між країнами терміном на 10 років. Керівник ОП Андрій Єрмак заявив, що держави стали союзниками і на сьогодні, і на час після війни. Також він розкрив подробиці угоди. Того ж дня була підписана безпекова угода і з Японією.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.