Президент Володимир Зеленський заявив, що пошкоджений після російської атаки 15 червня Успенський собор Києво-Печерської лаври вже законсервували.
Про це він написав у соцмережах.
Голова держави заслухав доповідь міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка.
"Вдячний за оперативну роботу з ліквідацією наслідків російського удару по Лаврі. Вже завершені роботи по консервації Успенського собору, який був найбільше пошкоджений російськими дронами", - йдеться у дописі.
Дах собору перекрили, щоб захистити будівлю від подальших руйнувань через негоду.
Зеленський додав, що Україна вже готується до відновлення святині. За його словами, під час зустрічі з президенткою Швейцарії вдалося домовитися про підтримку перших етапів реконструкції.
Також Клименко доповів про роботу підрозділів ДСНС та інших структур системи МВС, які залучені до ліквідації наслідків російських атак у різних регіонах країни. Під час наради розглянули виконання завдань підрозділами Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ, які беруть участь у захисті держави на передовій.
Посадовці обговорили питання посилення охорони та безпеки на північних ділянках державного кордону України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Богородиця захищає": у Лаврі говорять про "чудо" після нічної атаки рф
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, реставрація Києво-Печерської лаври після російського удару може зайняти близько двох років.