Зеленський пережив щонайменше 5 замахів на своє життя

Зеленський пережив щонайменше 5 замахів на своє життя

Українські спецслужби перехопили інформацію про щонайменше 5-6 планованих замахів на життя президента Володимира Зеленського з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю для газети The Sun.

Перший замах на його життя викликав серйозне хвилювання у нього та його оточення, подібно до перших спалахів пандемії Covid. Пізніше президент зазначив, що став звикати до подібних загроз.

"Перший дуже цікавий... як COVID. Люди не знають, що з цим робити, і це видається дуже страшним. А потім просто розвідка ділиться з вами деталями, що ще одна група прибула в Україну для (вчинення, - ред.) цього", - розповів Зеленський.

Під час першого дня вторгнення росії у лютому 2022 року російські спецзагони десантувалися в Києві з метою ліквідації президента. Охорона Зеленського встановила барикади та обладнала імпровізовані загородження навколо його офісу. Найближчі помічники отримали рушниці та бронежилети.

Під час боїв навколо Києва, коли пропонували евакуювати президента через загрозу захоплення столиці, Зеленський відмовився, відзначивши, що "потрібні боєприпаси, а не таксі".

Зеленський також вийшов з офісу, коли там тривали бої, щоб зробити селфі, яке стало символом опору України та довело, що він залишається в столиці. Майже через два роки Зеленський заявив, що росія продовжує виявляти інтерес до його повалення з посади.

Нагадаємо, очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов пережив понад 10 замахів з 2014 року. 

Представник ГУР МО Андрій Юсов розповів, що одним з замахів був ракетний удар по офісу ГУР.

Як писав "Ми-Україна" раніше, кількість постраждалих від ракетного удару по Селидовому в Донецькій області збільшилась до восьми осіб.

Головне