Зеленський дасть підсумкову пресконференцію: названо дату

Зеленський дасть підсумкову пресконференцію: названо дату

Заключна пресконференція президента Володимира Зеленського відбудетсья у вівторок, 19 грудня.

Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу Президента.

Акредитація для представників ЗМІ триває до 16:00 18 грудня, де від одного медіа може бути акредитовано одного кореспондента, одного оператора і одного фотографа.

"У вівторок, 19 грудня, відбудеться підсумкова пресконференція Президента України Володимира Зеленського. Акредитація представників ЗМІ проводиться до 16:00 18 грудня. Від одного засобу масової інформації може бути акредитовано 1 кореспондента, 1 оператора, 1 фотографа", - йдеться в повідомленні.

Точний час і місце проведення заходу буде вказано у листі-підтвердженні акредитації.

Варто додати, що у 2019 році Зеленський дав рекордну за тривалістю пресконференцію, відповідаючи на питання журналістів протягом 14 годин поспіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обіцянки, війна та втрати: важливі меседжі з пресконференції путіна

Нагадаємо, приміщення, в якому знайшли прослушку, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний не використовував тривалий час. Сьогодні він повинен був скористатися ним вперше. Про це він розповів під час спілкування з журналістами, серед яких була кореспондентка "Ми-Україна" Олена Чернякова.

Згодом у СБУ повідомили, що відкрили кримінальне провадження щодо прослушки Залужного.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, російське окупаційне військо продовжує активно кидати в бій всі наявні сили, відповідно збільшуються і його втрати. Лише за перші 16 днів грудня в зоні відповідальності ОСУВ "Хортиця", ворог втратив майже 7700 бійців та 500 одиниць техніки. 

Головне