Залужний обговорив з головнокомандувачем сил НАТО в Європі надання Україні літаків F-16

Залужний обговорив з головнокомандувачем сил НАТО в Європі надання Україні літаків F-16

Валерій Залужний у вівторок, 23 травня, провів телефонну розмову з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО генералом Крістофером Каволі

Про це він написав у Telegram.

Ключовою темою обговорення була необхідність посилення протиповітряної оборони, в тому числі за допомогою винищувачів F-16, та збільшення кількості боєприпасів.

"Необхідність посилення протиповітряної оборони, в тому числі за допомогою винищувачів F-16, та збільшення кількості боєприпасів, були ключовими темами нашого діалогу", – йдеться у дописі.

Також Залужний розповів про кількісний та якісний склад українського війська і про ініціативу посилення української морської піхоти за рахунок створення нових бригад.

"Домовилися з генералом Каволі і надалі активно взаємодіяти задля зміцнення обороноздатності України", – написав Залужний.

Нагадаємо, на наступній зустрічі “Рамштайн”, яка відбудеться 25 травня, обговорять посилення української ППО, надання боєприпасів та передачу винищувачів F-16.

Зустріч почнеться з того, що Україна надасть огляд поточної ситуації на фронті та озвучить свої нагальні потреби.

Представник Пентагону, бригадний генерал Пет Райдер висловив сподівання, що посилення протиповітряної оборони та забезпечення військових боєприпасами й надалі залишатимуться темою пріоритетних обговорень.

Він додав, що навчання українських пілотів на винищувачах проходитиме за межами України, на майданчиках Європи. США продовжує працювати із міжнародними партнерами у цьому питанні. 

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, окупанти вдарили по житловим кварталам Херсонщини - є загиблі та поранені.

Головне