Є загроза обвалу життя, до якого всі звикли: Олена Зеленська презентувала в Давосі українську формулу миру

Є загроза обвалу життя, до якого всі звикли: Олена Зеленська презентувала в Давосі українську формулу миру

У вівторок, 17 січня, перша леді Олена Зеленська презентувала на Всесвітньому економічному форумі у Давосі українську формулу миру.

Під час свого виступу Олена Зеленська закликала задуматися над тим, що буде зі світом, якщо дозволяти агресорам бити по атомних станціях, порушувати кордони та руйнувати цілісність інших країн.

"Зараз є загроза обвалу того життя, до якого звикли люди в світі або до якого вони прагнуть. Яким може бути життя у світі, якщо дозволено бити з танків по атомних станціях? Що буде з інфляцією, якщо державні кордони буде дозволено порушувати і цілісність країн буде руйнуватися? Як світ хоче досягти кліматичної нейтральності, якщо не зупинив спалення цілих міст в Україні? Це те, що робить росія. І ви всі знаєте, що росія ніколи не мала на меті обмежитися українською територією", - висловилася Олена Зеленська.

Як повідомляли Ми-Україна, у вівторок, 17 січня, голова Офісу президента України Андрій Єрмак в онлайн-режимі виступив на відкритті дискусійної програми проекту Ukraine is You у Давосі та заявив про важливість створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії рф проти України.

Головне