Вступ України в ЄС: Шмигаль заявив про виконання "домашньої роботи"

Вступ України в ЄС: Шмигаль заявив про виконання

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду у вівторок, 17 січня, повідомив про виконання Україною "домашньої роботи", яка потрібна для вступу країни до Європейського союзу. 

"Для Україні важливо вчасно та у повному обсязі виконати свою "домашню роботу", перша оцінка якої відбудеться під час Саміту Україна-ЄС у лютому цього року. Зокрема, завершити конкурс на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро", - повідомив очільник українського уряду.

За словами Шмигаля, Україна вже пройшла п’ять етапів із дев’яти.

"Зараз Уряд стурбований можливістю затягування цього процесу. Кандидатам залишилося виконати практичне завдання, пройти оцінку особистісних компетенцій і відповідну  співбесіду з Конкурсною комісією. Впевнений, що двох тижнів цілком достатньо, аби завершити ці процедури й до 31 січня подати перелік із трьох відібраних кандидатів на посаду директора НАБУ", - заявив очільник Кабміну.

Разом з тим він наголосив, що Україна повинна й надалі демонструвати високу динаміку демократичних перетворень.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", заступник голови Європейської комісії Франс Тіммерманс заявив, що Україна не зможе стати членом Європейського Союзу доти, доки на її території перебувають російські війська. 

Головне