Володимир Зеленський на Радбезі ООН озвучив вимоги України для припинення бойових дій

Володимир Зеленський на Радбезі ООН озвучив вимоги України для припинення бойових дій

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Ради Безпеки ООН назвав умови, які дозволять зупинити війну.

За словами глави держави, для припинення бойових дій необхідно виконати лише два пункти.

"Перше - повне виведення всіх російських військ і військових формувань, включно з Чорноморським флотом росії або тими дірявими коритами, які від нього залишаться за час війни, а також виведення всіх найманців і квазівійськових формувань росії з усієї суверенної території України в межах наших міжнародно визнаних кордонів 1991 року.

Друге - повне повернення Україні ефективного контролю над усім нашим державним кордоном і виключною економічною зоною в Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці. Лише виконання таких двох пунктів матиме результатом чесне, надійне й повне припинення бойових дій", - пояснив український президент.

При цьому він додав, що зараз українські військові "своєю кров’ю роблять те, що Рада Безпеки ООН має робити своїми голосуваннями".

"Зупиняють агресію та захищають принципи Статуту ООН", - наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський на засіданні Радбезу ООН також заявив, що росія незаконно займає місце в Раді Безпеки ООН.

“Всі у світі бачать, що саме робить ООН недієздатною. У цьому кріслі в Раді Безпеки, яке росія займає незаконно через закулісні маніпуляції після розпаду Радянського Союзу, сидять брехунці, чия робота - виправдовувати агресію та геноцид, що їх здійснює росія”, - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський виступив на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Головне