Верховний суд висловив недовіру Князєву, його повноваження призупинені

Верховний суд висловив недовіру Князєву, його повноваження призупинені

На пленуму Верховного суду підтримали дострокове припинення повноважень голови суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі у розмірі 2,7 мільйонів доларів.

Таким є результати таємного голосування, - передає з місця кореспондентка "Ми-Україна" Олена Чернякова.

Пленум Верховного суду висловив недовіру голові ВС Князєву та достроково позбавив його статусу очільника суду. Рішення підтримали 140 суддів Верховного суду, двоє - проголосували проти.

Всеволод Князєв і надалі матиме статус судді - повністю звільнити його з судової системи може лише Вища рада правосуддя.

Допоки не буде обраний новий голова, його обов’язки виконуватиме суддя з найбільшим стажем. Наразі це - Луспеник Дмитро Дмитрович.

Довідка.

15 травня САП та НАБУ викрили «масштабну корупцію» у Верховному Суді.

Слідчі зафіксували низку контактів власника фінгрупи "Фінанси та кредит" (співголовою цієї групи називають Костянтина Жеваго) з одним із власників адвокатського об'єднання — воно було посередником між керівництвом суду і людьми, які хотіли "вирішити питання" у суді.

Правоохоронці викрили схему щодо одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями Верховного Суду. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. У САП та НАБУ більше не уточнили, пообіцяли розкрити деталі згодом.

Правоохоронці документували на отриманні хабаря у розмірі 2,7 мільйона доларів главу Верховного Суду Всеволода Князєва.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Мінсоцполітики розповіли про зміни в процедурах.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.