Затриманому на хабарі екс-голові Верховного суду Князєву майже вдвічі зменшили заставу

Затриманому на хабарі екс-голові Верховного суду Князєву майже вдвічі зменшили заставу

Вищий антикорупційний суд зменшив розмір застави для колишнього голови Верховного суду Всеволода Князєва з понад 107 мільйонів гривень до 75 мільйонів, повідомляється в Telegram-каналі "Ми-Україна".

Сторона захисту просила відпустили Князєва під домашній арешт, однак судді клопотання відхилили. Також адвокати заявили, що Князєв не може сплатити заставу у розмірі 107 мільйонів гривень. Після цього суд зменшив розмір застави до 75 мільйонів. Якщо гроші не внесуть, Князєв залишиться під арештом до 14 липня.

Під час суду колишній голова Верховного суду заявив, що кошти, які у нього виявили під час обшуку, не його.

"Це гроші моїх друзів, сім'ї бізнесменів, які перед виїздом за кордон, ще до початку війни, просили мене ці гроші зберегти", - заявив Князєв на засідання Апеляційної палати ВАКС. 

Крім того він заявив, що застава у 107 мільйонів - захмарна, а запобіжний захід йому суд повинен пом'якшити.

Нагадаємо, 15 травня САП та НАБУ викрили масштабну корупцію у Верховному Суді. Голову суду Всеволода Князєва викрили на хабарі у 2,7 млн доларів. Після цього на пленуму Верховного суду підтримали дострокове припинення повноважень Князєва.

Як повідомляли "Ми-Україна", Верховний Суд України 26 травня отримав нового голову. Ним став очільник Касаційного кримінального суду у складі ВС Станіслав Кравченко. Його кандидатуру підтримали 108 зі 148 суддів. Станіслав Кравченко очолюватиме Верховний Суд України наступні чотири роки.

Головне