В ДПСУ запевнили, що не обмежуватимуть виїзд за кордон жінкам-медикам, які стануть на військовий облік

В ДПСУ запевнили, що не обмежуватимуть виїзд за кордон жінкам-медикам, які стануть на військовий облік

У Державній прикордонній служби України роз'яснили ситуацію щодо виїзду за кордон жінок-медиків, які з 1 жовтня мають стати на військовий облік.

Як зазначив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону "Єдині новини", цій категорії жінок не будуть обмежувати можливість виїзду з країни. Разом з тим він додав, що наразі жінки, які вже перебувають на військовому обліку, перетинають держкордон без обмежень.

Також речник ДПСУ нагадав, що зараз з країни заборонено виїздити чоловікам віком 18-60 років та посадовцям.

"Змін, пов’язаних з перетином кордону, для жінок, які мають стати на військовий облік, немає. Обмеження продовжують діяти для чоловіків віком 18-60 років, а також для різних посадовців, що прописано в постанові уряду №57. Ця норма стосується як чоловіків, так і жінок. Інших змін щодо обмеження в праві виїзду, в тому числі жінок, які з 1 жовтня мають стати на військовий облік, немає", - наголосив Андрій Демченко.

Нагадаємо, з 1 жовтня жінки медичної сфери мають стати на військовий облік.  Це стосується лікарів, медсестер та фармацевтів.

Як повідомляли "Ми-Україна", Ганна Маляр прокоментувала інформацію, яка шириться мережею, про мобілізацію жінок-медиків. За її словами, наразі немає такої потреби, адже йдеться лише про облік.

Головне