Українські пілоти розпочали підготовку на справжніх винищувачах F-16

Українські пілоти розпочали підготовку на справжніх винищувачах F-16

Українські льотчики розпочали льотну підготовку на справжніх винищувачах F-16. Навчання відбувається у штаті Аризона (США) за участю 162 авіакрила.

Ця інформація була розкрита представником американських Повітряних сил, передає Politico.

З 25 жовтня українські пілоти уже взяли участь у польотах на літаках F-16. До цього вони пройшли навчання на симуляторах та авіатренажерах, які передавали відчуття льоту в кабіні літака.

Це навчання відбувається у штаті Аризона за участю 162 авіакрила, яке є основним навчальним центром для підготовки льотчиків на винищувачах F-16 для ВПС США.

"Навчальна програма буде індивідуалізованою, враховуючи базові знання і навички кожного пілота, і, очікується, триватиме кілька місяців", - заявили в Повітряних силах США.

Нагадаємо, українські моряки та кораблі протимінної оборони беруть участь у навчаннях в Британії.

"Основна мета підготовки полягає у досягнені особовим складом екіпажів та штаба тактичної групи протимінних дій відповідного рівня готовності до виконання завдань за призначенням, а також взаємосумісності з протимінними підрозділами країн-партнерів", - йдеться у повідомленні ВМС України.

У ході навчань також передбачено відпрацювання планування та здійснення протимінних дій за стандартами Північноатлантичного альянсу. Участь української сторони у Joint Warrior-23-II дасть змогу нашим морякам отримати практичний досвід необхідних дій. 

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Міноборони ввело в експлуатацію кілька нових безпілотників.

Головне