Україна веде перемовини з ЄС щодо повернення чоловіків, які виїхали незаконно

Україна веде перемовини з ЄС щодо повернення чоловіків, які виїхали незаконно

Україна веде переговори з представниками країн ЄС щодо можливості повернення українських чоловіків, які незаконно перетнули кордон.

Про це розповів міністр МВС України Ігор Клименко в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Ми ведемо консультації з нашими колегами з Європейського союзу і ці переговори продовжуватимуться й надалі", - зазначив він.

Міністр підтвердив, що здебільшого європейські країни не мають наміру видавати громадян України, які нелегально перетнули кордон.

Клименко пояснив, що важко назвати загальну кількість чоловіків, які намагаються незаконно залишити країну, оскільки їх затримують не лише у пунктах пропуску, а й на блокпостах і пунктах, розташованих за 5-10 км від кордону.

"Ми говоримо про десятки людей щодня: буває 10, буває 20, буває 30. Ми говоримо не лише про тих людей, які хочуть переплисти Тису, перейти гори, а й про тих людей, які на пунктах пропуску намагаються пройти за підробленими документами. Це досить великий відсоток – близько 15% наших громадян", – розповів він.

Напередодні прикордонники виявили чоловіка, який переодягнувся у бабусю, щоб перетнути кордон. Одесит переодягнувся і сів на потяг "Київ – Ужгород". Згодом його помітили й попросили пред'явити документи, яких у нього не було.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, на Покровському напрямку ЗСУ відбили 29 російських атак, ще 19 боєзіткнень тривають.

Головне