У Саудівській Аравії розпочалися мирні переговори щодо України: на зустріч приїхали представники майже 40 країн

У Саудівській Аравії розпочалися мирні переговори щодо України: на зустріч приїхали представники майже 40 країн

У Саудівській Аравії в місті Джидда стартували мирні переговори щодо України. Про це повідомляє Al Arabiya.

Переговори будуть тривати два дні - 5 та 6 серпня. Ця зустріч - це частина дипломатичної ініціативи України, яка спрямована на залучення ширшої підтримки України, зокрема, країн Півдня, які вирішили не підтримувати ні Київ, ні Москву у війні, яку рф веде на українській території.

Українська влада сподівається, що ці переговори сприятимуть узгодженню принципів, які дозволять припинити війну росії в Україні.

Як відомо, на зустріч у Джидду прибули радники з національної безпеки та інші високопоставлені чиновники з приблизно 40 країн. Цікаво, що представників росії на цих переговорах немає, однак рф заявила, що буде "стежити" за перебігом зустрічі.

Також початок переговорів підтвердив голова Офісу президента України Андрій Єрмак. У себе в Telegram він опублікував прапори нашої держави та Саудівської Аравії.

Нагадаємо, координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що США не очікують відчутних результатів від майбутніх переговорів про мирний план щодо України в Саудівській Аравії.

Як повідомляли "Ми-Україна", Китай підтвердив участь у саміті щодо України в Саудівській Аравії, який відбудеться вже 5-6 серпня у місті Джидда. Раніше стало відомо, що Індія візьме участь у зустрічі щодо Формули миру в Саудівській Аравії. Це підтвердив представник МЗС країни.

Головне