Telegram співпрацює із роскомнадзором і фсб, – СБУ

Telegram співпрацює із роскомнадзором і фсб, – СБУ

Месенджер Telegram взаємодіє з російською федеральною службою безпеки та Роскомнаглядом, виконуючи їхні запити щодо блокування деяких каналів.

Про це повідомив представник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Мельниченко, з посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Facebook.

Мельниченко зазначив, що СБУ відстежує місцезнаходження серверів Telegram і вє елика ймовірність того, що вони розташовані на території росії. Власник і розробники месенджера є громадянами рф.

"Ми бачимо чітку співпрацю Telegram з Роскомнаглядом та ФСБ. Коли потрібно ФСБ заблокувати будь-який канал на території Росії, Telegram виконує ці вказівки моментально", - додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Регулювання Telegram: чи можливо знайти баланс

Однак, за словами Мельниченка, Україні іноді вдається блокувати канали, спрямовані на деструктивну діяльність, але це відбувається значно рідше, оскільки Telegram не реагує на прохання нашої країни так, як на прохання рф.

Нагадаємо, у Верховній Раді України зареєстрували проєкт закону, який передбачає регулювання роботи платформ спільного доступу до інформації, зокрема Telegram. Автори законопроєкту наголошують, що платформа Telegram може бути пов’язана з державою-агресором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Telegram: заборонити не можна дозволити

Доєднуйтесь до збору, на БпЛА "Сич" для підрозділів ГУР МОУ:

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/35fgFkrftr

Номер картки банки:

5375 4112 1361 1622

Як писав "Ми-Україна" раніше, 22 березня сталося найбільше пошкодження енергосистеми від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. У результаті на двох українських ТЕС пошкоджено всі блоки.

Головне