Суд відправив за ґрати суддю Тандира, який на смерть збив нацгвардійця на блокпості

Суд відправив за ґрати суддю Тандира, який на смерть збив нацгвардійця на блокпості

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід голові Макарівського районного суду Олексію Тандиру, який у ніч на п'ятницю, 26 травня, на блокпосту у Києві на смерть збив нацгвардійця. Про це з зали суду повідомив кореспондент "Ми-Україна" Владислав Паливода.

За рішенням суду, Олексій Тандир перебуватиме під вартою до 21 липня без права внесення застави. Таким чином суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення.

Після оголошення вироку суду на Тандира прямо у судовій залі одягнули кайданки та вивели з приміщення. Журналісти намагалися поспілкуватися з підозрюваним суддею, однак ні він, ні його адвокати цього робити не захотіли.

Захист Тандира протягом п'яти днів може подати апеляцію на рішення Печерського райсуду.

Як розповів кореспондент "Ми-Україна" після засідання суду, Тандир та його адвокати заперечували, що на момент ДТП суддя перебував у стані алкогольного сп'яніння. За їхніми словами, на сьогоднішній день немає прямих доказів того, що він був напідпитку. 

Крім того було сказано, що прокурори просили відправити Тандира під варту, оскільки вважали, що він може впливати на слідство. Сам же підозрюваний заявив, що жодним чином не може цього зробити. Також він стверджував, що не пам'ятає моменту ДТП.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, родина нацгвардійця, якого на смерть збив голова Макарівського районного суду Олексій Тандир, не хоче жодних компенсацій, повідомив їхній адвокат.

Головне