Російські вчителі і лікарі на ТОТ мають привілеї, - Федоров

Російські вчителі і лікарі на ТОТ мають привілеї, - Федоров

Громадяни, які приїхали з континентальної росії на тимчасово окуповані території Запорізької області мають привілеї. До прикладу, зарплати лікарів та вчителів з російським паспортом в рази вищі.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі "Ми-Україна".

"Окупанти зробили нестерпними умови проживання для більш ніж половини наших мешканців, які сьогодні виїхали з тимчасової окупації. Залишилася частина мешканців, які вимушено залишаються і не можуть покинути тимчасово окуповану територію, бо в них є рідні, близькі, лежачі родичі, майно. Вони не мають можливості виїжджати з тимчасової окупації. Саме для цієї категорії ворог робить майже нестерпними умови перебування на ТОТ, через це виникають гуманітарні проблеми і медична катастрофа", - заявив він.

За його словами, основна мета ворога на окупованих територіях – зупинити спротив населення.

На запитання, чи відрізняється відношення до людей, які приїжджають з рф на ТОТ, Федоров відповів:

"Відрізняється відношенням. Тим, хто заїжджає з континентальної росії, ці люди селяться в квартирах, будинках наших мешканців і звичайно, їм дають які привілеї. Ті вчителі чи лікарі, які заїжджають з рф, отримують подвійну заробітну плату, бо вони "знаходяться у відрядженні".

До прикладу, якщо у тимчасово окупованому Криму зарплата лікаря не перевищує 40 000 рублів, то в Мелітополі тим, хто приїхав, вони можуть виплачувати і 100 і 150 тисяч рублів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, окупанти через морози не знешкоджують фугасну бомбу, яку скинули на Рубіжне.

Головне