Пожежу у харківському "Епіцентрі" ліквідовано: рятувальники працювали понад 16 годин

Пожежу у харківському

Рятувальникам вдалося повністю ліквідувати пожежу у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" у Харкові, куди поцілили окупанти днем раніше. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Він наголосив - ліквідація пожежі тривала понад 16 годин.

"Більше 16 годин тривала ліквідація пожежі в харківському будівельному гіпермаркеті, спричиненої прицільними ударами росії. Вогонь поширився на понад 13 тис. кв. м. 

Завдяки безперервній героїчній роботі рятувальників пожежу повністю ліквідовано", - наголосив очільник МВС.

Водночас він додав, що внаслідок удару по гіпермаркету загинули 12 осіб та 43 людини отримали поранення. Станом на ранок 26 травня 16 людей залишаються безвісти зниклими. 

"На місці трагедії працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває", - повідомив Клименко.

Як повідомляли "Ми-Україна", високий представник ЄС Жозеп Боррель після удару російських окупантів по будівельному гіпермаркету у Харкові заявив, що Європа має терміново посилити протиповітряну оборону України.

Головне