Підрив Каховської ГЕС не зупинить контрнаступ, - СтратКом ЗСУ

Підрив Каховської ГЕС не зупинить контрнаступ, - СтратКом ЗСУ

Підрив Каховської ГЕС не зупинить контрнаступ Збройних сил України, які готові звільнити окуповані території.

Про це повідомило управління стратегічних комунікацій ЗСУ в Telegram-каналі. Як зазначається, те, що окупанти не збираються розвивати окуповані території України було ясно з перших днів повномасштабної збройної агресії. Однак із наближенням контрнаступу ЗСУ агресор своїми діями показав терористичну сутність та цинізм.

"Сьогодні вночі, через свій страх перед українською армією окупанти підірвали Каховську ГЕС. Військове керівництво зс рф створює промислові та техногенні катастрофи, які спричиняють руйнування та примусову евакуацію людей з кризових районів", - йдеться в повідомленні.

У СтратКомі підкреслили, що успіхи Сил оборони України у здійсненні наступальних дій, свідчать про не спроможність противника протистояти професійним військовим. Останні пройшли повноцінну підготовку та укомплектовані новітніми зразками ОВТ країн-партнерів.

При цьому Україна забезпечена всіма необхідними плавзасобами та понтонно мостовими переправами для форсування водних перешкод.

"Підступні дії противника, які створюють соціальну та економічну кризу не зупинять Сили оборони України, які готові звільнити окуповані території України. Україна готова відновлювати та відбудовувати звільнені від російської агресії території", - додали в ЗСУ.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти через підрив дамби Каховської ГЕС підтверджують усьому світу, що їх треба вигнати з кожного куточка української землі. За його словами, окупантам не вдасться зупинити Україну.

Також представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов розповів, що російській окупанти дистанційно підірвали Каховську гідроелектростанцію. Цьому є докази.

Головне