Окупанти намагаються закріпитися: Генштаб про ситуацію на Харківському напрямку

Окупанти намагаються закріпитися: Генштаб про ситуацію на Харківському напрямку

На Харківському напрямку російські окупаційні війська не ведуть атаки проти позицій ЗСУ. Ворожі сили намагаються закріпитися на поточному рубежі та проводять перегрупування.

Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

"На Харківському напрямку противник активних дій з початку доби не проводив, намагається закріпитися на досягнутому рубежі та здійснює перегрупування", - йдеться у дописі.

Водночас, Збройні Сили України, використовуючи засоби розвідки, виявляють окремі групи противника та місця розташування їх артилерійських засобів для вогневого ураження з метою уникнення накопичення ворожих сил і засобів у північній частині міста Вовчанськ.

Крім того, ЗСУ продовжують проведення прочісування міської території, піддаваючи вогневому контролю місця зосередження живої сили та техніки окупантів, а також можливі місця облаштування ворожих позицій.

Загалом, з початку наступальних операцій ворога на Харківському напрямку з 10 травня, втрати російських окупантів становлять 615 вбитими та пораненими, а також знищено або пошкоджено 98 одиниць озброєння та військової техніки.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, внаслідок обстрілів Харкова двоє людей отримали серйозні поранення та наразі перебувають у лікарнях міста.

Головне