Клименко пообіцяв якнайшвидше встановити причини трагедії у Броварах: контролюватиме процес створена урядом спецгрупа

Клименко пообіцяв якнайшвидше встановити причини трагедії у Броварах: контролюватиме процес створена урядом спецгрупа

Призначений тимчасово виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що причини авіакатастрофи у Броварах, в якій загинуло все керівництво МВС, будуть встановлені якомога швидше. Про це він розповів в ефірі національного телемарафону.

"Ми робимо все, щоб у найшвидший час визначити та встановити, чому ця катастрофа відбулась. Будемо працювати день і ніч, щоб на всі питання дати чітку відповідь, і щоб така катастрофа не повторювалася в подальшому", - заявив Клименко.

У той же час прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів у середу, 18 січня, зібрався на позачергове засідання у зв’язку із трагедією у Броварах та ухвалив створення спецгрупи, яка контролюватиме хід розслідування трагедії. 

"На позачерговому засіданні Уряд доручив у рамках Державної комісії ТЕБ і НС  утворити спеціальну робочу групу, яка візьме на контроль розслідування трагедії в Броварах. До складу групи увійдуть в. о. міністра внутрішніх справ, керівник ДСНС, представники інших міністерств", - написав Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

Також він додав, що для розслідування потрібен час.

"Сьогодні Уряд зібрався на позачергове засідання у зв’язку із трагедією, яка зранку сталась у Броварах. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих в цій жахливій катастрофі.

Розслідування займе деякий час, а тому ми закликаємо наразі уникати тих чи інших теорій, спекуляцій та дочекатися офіційних коментарів і висновків", - зазначив очільник уряду.

Як повідомляли "Ми-Україна", у середу вранці, 18 січня, у Броварах на Київщині впав гелікоптер ДСНС. На його борту знаходилося керівництво МВС, яке прямувало у Харківську область з робочим візитом. Гелікоптер впав на дитячий садок.

В результаті авіакатастрофи загинули всі, хто був у гелікоптері. Всього відомо про 14 жертв, серед них одна дитина.

Головне