Кабмін погодив звільнення очільника Вінницької ОВА Сергія Борзова

Кабмін погодив звільнення очільника Вінницької ОВА Сергія Борзова

Уряд України ухвалив кадрові рішення, що стосуються керівництва Вінницької області та Міністерства у справах ветеранів. По це повідомив представник Кабміну у парламенті Тарас Мельничук.

Одним з рішень стало погодження звільнення Сергія Борзова з посади голови Вінницької обласної військової адміністрації. 

Паралельно з цим рішенням Кабмін призначив Руслану Величко-Трифонюк на посаду заступниці міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції. 

Як відомо, кар'єра Борзова в державному управлінні стартувала в червні 2014 року з посади заступника керівника Державного управління справами (ДУС). Він двічі тимчасово виконував обов'язки керівника ДУС: з 28 серпня 2015 по 23 липня 2016 року та з 11 червня по 1 серпня 2019 року. З серпня 2019 до червня 2020 року він офіційно очолював ДУС.

Політична діяльність Борзова включала кандидатування до Вінницької міської ради від партії "Ліберальна Україна" у 2006 році та до Вінницької обласної ради від "Фронту Змін" у 2010 році. Він також є членом Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал".

19 червня 2020 року Борзов був призначений головою Вінницької ОДА, змінивши на цій посаді Владислава Скальського. У тому ж році він балотувався на посаду міського голови Вінниці від партії "Слуга народу" і очолив фракцію цієї партії у Вінницькій міській раді.

У 2022 році Борзов був відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України "За сприяння війську".

Як писав "Ми-Україна" раніше, 24 червня президент Володимир Зеленський оголосив про рішення змінити командувача Об’єднаних сил Збройних сил України, він звільнив Юрія Содоля.

Головне