Генсек ООН заявив, що хоче обговорити з Зеленським, Ердоганом і Лавровим "зернову угоду"

Генсек ООН заявив, що хоче обговорити з Зеленським, Ердоганом і Лавровим

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерреш заявив про намір обговорити з Україною, Туреччиною та рф відновлення "зернової угоди". Про це він повідомив під час пресконференції.

За словами Гутерреша, він готовий зробити все можливе для відновлення зернової угоди. Для цього він збирається на полях Генеральної асамблеї обговорити  це питання з представниками всіх сторін.

"Наступного тижня я прийматиму президента Зеленського, президента Ердогана, міністра Лаврова. І, безумовно, це питання обговорюватиметься, - заявив Гутерреш. - Я не говоритиму, чи налаштований я оптимістично, чи песимістично, але ви можете бути впевнені, що я, як і раніше, сповнений рішучості зробити все можливе, щоб відновити Чорноморську ініціативу, експорт української продукції та продовжити роботу для полегшення, в рамках санкційного режиму, експорту російської агропродукції та добрив".

Як відомо, цьогоріч Генасамблея ООН пройде з 19 по 25 вересня. Глави держав і урядів зберуться у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган закликав G20 виконати деякі вимоги рф для відновлення “зернової угоди”.

Головне