Екснардепу від ОПЗЖ Рабіновичу повідомили про підозру у державній зраді

Екснардепу від ОПЗЖ Рабіновичу повідомили про підозру у державній зраді

Колишньому народному депутату України від забороненої політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадиму Рабіновичу повідомили про підозру. Про це інформує Державне бюро розслідувань.

Підозру Рабіновичу оголосили за розповсюдження антиукраїнської пропагандистської інформації.

"Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у державній зраді колишньому народному депутату України від забороненої політичної партії "ОПЗЖ" Вадиму Рабіновичу.

Депутат розповсюджував серед населення та політичного керівництва країн Європейського Союзу антиукраїнську пропагандистську інформацію", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, парламентар у своїх численних виступах та інтерв’ю оприлюднював "маніпулятивні висловлювання, що несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України". 

"Його пропагандистська діяльність допомагала керівництву російської федерації досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала рф ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України", - йдеться у повідомленні.

В ДБР зазначили, що колишньому нардепу повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Також Бюро скерувало запит про міжнародну правову допомогу щодо притягнення Рабіновича до відповідальності до Ізраїлю.

Вадиму Рабіновичу загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі колишній парламентар переховується від слідства за кордоном.

Як повідомляли "Ми-Україна", народного депутата від забороненої партії “ОПЗЖ” Олександра Пономарьова заарештували без права внесення застави. Раніше він отримав підозру в державній зрадіза матеріалами Служби безпеки України та Держбюро розслідувань.

Головне