Чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі в $35 тис

Чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі в $35 тис

Організовану групу з чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі в 35 тис. доларів за зняття арешту з майна.

Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на сторінці у Facebook та Національного антикорупційного бюро України в Telegram-каналі. Як зазначається, суддів було викрито в середу, 29 листопада прокурорами САП та детективами НАБУ.

Судді були затримані на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тис. доларів за ухвалення рішення про скасування арешту майна.

За день до цього "суддя-посередник" отримав від представника приватної компанії хабар за задоволення скарги на ухвалу місцевого суду про накладення арешту на повітряні судна. Після одержання 35 тис. доларів цей суддя залишив собі 10 тис., а решту - 25 тис. доларів передав колегам, які виносили рішення в суді. У середу всі члени колегії суддів, які здійснювали апеляційний розгляд, розподілили між собою отриманий хабар.

За місцем знаходження та проживання суддів, де були проведені обшуки, детективи знайшли та вилучили гроші, які були отримані як неправомірна вигода.

Наразі вирішується питання щодо оголошення цим суддям про підозру. Попередня кваліфікація кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 368 КК України.

гроші.jpg (92 KB)

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Служба безпеки України викрила та затримала чоловіка, який опублікував у мережі роботу ППО під час атаки "шахедів" на Одесу 5 листопада. 

Головне