Білорусь готується до війни, - Лукашенко

Білорусь готується до війни, - Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна готується до можливої війни проти "недружніх держав".

Про це пише низка білоруських ЗМІ.

"Нікому не вірте, що ми хочемо воювати. Ми готуємося до війни, я про це говорю відверто. "Хочеш миру - готуйся до війни" - не я це вигадав. Це дуже правильно сказано", - заявив Олександр Лукашенко.

Він визнав, що в країні проводиться необхідна підготовка відповідних військових підрозділів. У зв'язку з цим, до збройних сил постачаються різні види озброєнь та техніки.

"Якщо звідти (з недружніх країн - ред.) хтось підвиває і критикує нас, знайте: ми робимо правильно. Якщо там нас почнуть хвалити, біда", - додав Лукашенко.

Він додав, що Білорусь нікому нічим не загрожує:

"Нам не треба комусь загрожувати. Ми не хочемо чужої землі. Нам цю дай боже обробити".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Друга річниця звільнення Київщини: як росіяни намагалися захопити столицю та чому це не вдалося

Нагадаємо, Олександр Лукашенко зробив неочікувану заяву щодо теракту у концертному залі "Крокус Сіті Холл" під Москвою. Він стверджує, що люди, які здійснили напад, тікали не у бік України, як це заявляє росія, а у бік Білорусі.

Ця заява Лукашенка заперечує версію російської влади про те, що нападники на "Крокус Сіті Холл" після теракту відразу ж вирушили у бік України.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російське окупаційне військо насправді розраховувало взяти українську столицю під контроль за три дні.

Головне