У Telegram з'явиться нова функція для користувачів з України, рф та Білорусі

У Telegram з'явиться нова функція для користувачів з України, рф та Білорусі

З наступного тижня усі користувачі Telegram з рф, України та Білорусі зможуть обмежувати коло тих, хто може надсилати їм особисті повідомлення.

Про це написав засновник Telegram Павло Дуров.

Згідно з висловленням Дурова, чотири дні тому користувачі Telegram, які використовують російську мову, стали скаржитися на отримання повідомлень від незнайомців, які містять заклики до терористичних актів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Регулювання Telegram: чи можливо знайти баланс

"Протягом години після отримання подібних скарг ми застосували низку технічних заходів та організаційних заходів для того, щоб запобігати цій активності", - йдеться у дописі.

В результаті було припинено десятки тисяч спроб надіслати такі повідомлення, і тисячі користувачів, які взяли участь у цьому "флешмобі", стикнулися з постійним блокуванням їхніх акаунтів у Telegram.

Дуров оголосив, що починаючи з початку наступного тижня, всі користувачі з росії, України та Білорусі матимуть можливість обмежувати коло тих, хто може надсилати їм особисті повідомлення.

"Ми також впроваджуємо рішення на основі штучного інтелекту для ще більш ефективної фільтрації подібного спаму", - додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Telegram: заборонити не можна дозволити

Доєднуйтесь до збору, на БпЛА "Сич" для підрозділів ГУР МОУ:

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/35fgFkrftr

Номер картки банки:

5375 4112 1361 1622

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в Міноборони назвали кількість ракет рф, які поцілили по цивільних об'єктах.

Головне